Raad van Bestuur

Lid Raad van Bestuur Verantwoordelijke Sportcafé

Guy Vanhelmont

Raad van bestuur en verantwoordelijke sportcafé:  guy.vanhelmont@telenet.be  

Lid Raad van Bestuur

Herman Campo

e mail : campo.herman@skynet.be

Lid Raad van Bestuur

Willy Van Hove

E-Mail: willy.van.hove3@telenet.be

Lid Raad van Bestuur RABC

Meentje Wagemans

E-Mail: meentje_wagemans@hotmail.com

Raad van Bestuur RABC

Ronny Helsen

E-Mail: ronny_helsen@hotmail.com

Piste Coach Raad van Bestuur

Paul Beirnaert

E-Mail: paul.bernaert@euphonynet.be

Dagelijks Bestuur KHWAC Raad van Bestuur Voorzitter

Swa Eliaerts

GSM: 0476.27.57.68

E-Mail: swa-eliaerts@skynet.be